Loď, vášeň a coldrex

Já nevím jak vy, ale já sex na lodi nikdy neměla. Asi i proto, že jsem zatím cestovala pouze trajektem a na jachtu jsem se dostala jen v marině v Chorvatsku, když zrovna příbuzní kotvili u ostrova, kde jsme byli na dovolené.

Ovšem kamarádka je v tomto ohledu dobrodružnější povahy. Vyrazila na jachtu se svým dlouholetým přítelem, dvěma dalšími páry, kamarádkou a kamarádem. Jenže od samého začátku trpěla mořskou nemocí. Proto většinu času vypadala jak smrtka po odvaru z makovic, protože se dopovala kinedrylem, nebo zvracela přes palubu. To na romantiku moc nevypadalo. Spící, nadopované anebo zvracející holky zrovna nepřekypují svůdností.

Přelom nastal po několika dnech ve chvíli, kdy se s přítelem šli koupat do mírného podvečerního moře a následně vstoupili na souš.

Románové okénko: „Klid, vlahá letní noc, vůně moře a vzájemná blízkost udělaly své a oni po sobě zatoužili.“ Konec okénka z červené knihovny.

Vrátili se na loď, zalezli do kajuty a po tmě se chystali na to nejlepší – po tmě proto, aby je zbytek osazenstva posádky nemohl  šmírovat.

Bylo potřeba ochrany. Bára sáhla do jednoho ze zajištěných šuplíků a zašátrala po kondomu. Tvrzený pytlíček ji utkvěl v ruce. Rychle ho popadla a vrátila se ke svému drahému. Ve vášni ještě chvíli pokračovali a pak pytlík roztrhla. Místo kondomu se ale všude po posteli rozsypal prášek.

Bára nechápala. „Tyjo, co to je?! On je asi ztrouchnivělej!“

„Co je to za kravinu?“ ozval se její milý.

V kajutě to zavonělo po pomerančích.

Rázem bylo po vášni. Chtě nechtě museli rozsvítit, aby poznali, co že to vlastně roztrhli.

Jakmile byla tma ta tam, uviděli všude kolem sebe oranžový prášek. Místo kondomu kamarádka načala Coldrex – jakýsi lék užívaný proti chřipce.

Myslím, že tu noc už si úplně podle představ neužili. Ale následujícího dne historkou pobavili všechny spolucestující a hláška: „Nikdy si nespleť kondom s coldrexem!“ se stala legendou.